Mercedes-Benz W222 - Встановлення розносного антирадара та радар-детектора BLINDER 905 прихованим методом -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz W222 – Встановлення розносного антирадара та радар-детектора BLINDER 905 прихованим методом
Mercedes-Benz W222 - Встановлення розносного антирадара та радар-детектора BLINDER 905
15.11.2022

Як багато ви знаєте про антирадари та про те як вони працюють? Впевнені що більшість з вас і не здогадувалась про існування даних девайсів. Тому звернемо вашу увагу на основні деталі.

Принцип роботи антирадару BLINDER полягає в тому, що в момент виміру швидкості вашого автомобіля лазерною гарматою, антирадар за допомогою випромінювання створює імпульс, який не дозволяє лазерному радару визначити вашу швидкість.

Крім цього BLINDER має три режими роботи: «парковка», «Радар-детектор» та «Антирадар». У першому режимі пристрій працює як звичайна паркувальна система, що може стати в нагоді у разі зупинки органами правопорядку. Такий режим роботи унеможливить виявлення антирадару на вашому авто. У двох інших режимах BLINDER працює як детектор радар (тільки визначає лазерні радари) і як антирадар (не дозволяє визначити швидкість автомобіля).

Якщо вас зацікавив цей девайс, звертайтесь до авто студії “Гараж 23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: