Адаптація американських авто

 
Адаптація показників бортового компьютера Lexus RX  (метрична система)

В останні роки, на наших дорогах значно зросла кількість автомобілів ввезених із США або зроблених для американського ринку.

 

Єдиний мінус таких авто - "незрозумілі" прилади. У американців своя система одиниць  - милі, галони, градуси Фаренгейта. Виходить, що такі важливі і необхідні для нашого автолюбителя прилади і системи працюють некоректно, або вимагають якихось додаткових пристроїв (мінімум калькулятор) і часу на перерахунок.

 

Відображення парних радіостанцій на Lexus RX 350


Крім того, в американських автомобілях налаштування FM-приймача 200 кГц (в Європі і Україна 50 кГц), тому, можливість прослуховувати FM-станції, які ведуть мовлення на парних частотах у таких автомобілях відсутня.

 

Один з виходів з цієї ситуації - придбання і встановлення "європейських" приладів що, в принципі, дорого і проблематично.

 


 

Русифікація меню головного пристрою Lexus

Наша компанія пропонує Вам більш простий вихід:

так як база більшості автомобілів розробляється як для американського, так і для європейського ринків, виробником закладена можливість роботи бортових систем в різних одиницях виміру. Саме тому існує можливість, абсолютно без шкоди для решти електронної начинки, перевести показання приладів в зрозумілі і звичні нашому автомобілісту одиниці, а також дати можливість прослуховувати  будь-які FM-радіостанції. Так само ми пропонуємо русифікацію меню на деяких моделях авто.

 

 

Ми працюємо з автомобілями Lexus, Toyota, Acura, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Kia, Hyundai, Porsche, Infiniti.

 

Ми пропонуємо такі види послуг:
  • адаптація метричних одиниць тріп-коп'ютера
  • адаптація показників клімат контролю
  • перепрограмування кроку радіо FM з американською в нашу сітку частот.
  • перепрограмування зони DVD
  • ремонт і коректування спідометрів
  • ремонт автомагнітол та СD / DVD чейнджерів
  • русифікація меню та тріп-комп'ютера

 

Приклади робіт:
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.57 [35 Голоса (ів)]