Toyota RAV4 - Перепрошивка одиниць виміру та Українізація меню. Android на оригінальний дисплей. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota RAV4 – Перепрошивка одиниць виміру та Українізація меню. Android на оригінальний дисплей.
Toyota RAV4 - Перепрошивка одиниць виміру та Українізація меню. Android на оригінальний дисплей.
15.11.2022

Звісно ж набагато зручніше, коли на приборній панелі інформація подається на рідній Українській мові, та одиниці виміру в Європейському стандарті(Градуси в цельсіях, пробіг в кілометрах). Навіть якщо ви володієте іноземною мовою, все ж не будьте егоїстами:) адже вашим пасажирам також цікаво знати, що ж у вас там відбувається.

Ми подбали про допитливість пасажирів, та Українізували приборну панель Toyota RAV4, додатково перепрошивши і одиниці виміру, для зручності в користуванні. Власнику автомобіля більше нема необхідності переводити усі показники на наш стандарт.

Також нами була встановлена операційна система Android на рідний дисплей, що робить користування магнітолою ще приємнішим.

Якщо ви втомились постійно перекладати ієрогліфи які показує вам ваш автомобіль, звертайтесь до авто студії “Гараж 23”, ми з радістю допоможемо вам.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: