Ford F150 - Встановлення кришки на багажник пікапа -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Ford F150 – Встановлення кришки на багажник пікапа
Ford F150 - Встановлення кришки на багажник пікапа
15.11.2022

Кришка кузова для пікапа захищає багаж від дощу, пилу і крадіїв. Але ця необхідна річ не входять у стандартну заводську комплектацію. Тому про захист повинен подбати сам власник. До того ж, кришка на багажник пікапа кардинально міняє зовнішність автомобіля. Обриси машини стають більш вишукані і добре вписуються у стиль великого міста.

Власник Ford F150 обрав трьохсекційну кришку для свого пікапа. Вона відкривається поетапно, досить міцна, на неї можна поставити мінімальні речі чи опертися.

Експерти «Гараж 23» ідеально закріпили аксесуар. Ні корпус, ні покриття автомобіля не пошкоджені. Лінії багажника та кришки ідеально збігаються. Адже Автостудія «Гараж 23» має багаторічний досвід роботи із позашляховиками.

Оскільки Ford приїхав зі США, ми додатково русифікували магнітолу, завантажили карти України та Європи, повністю адаптували одиниці виміру до європейських.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: