Volkswagen T3 (Transporter) - Переобладнання автомобіля на мобільне кафе (Кафе на колесах) -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Volkswagen T3 (Transporter) – Переобладнання автомобіля на мобільне кафе (Кафе на колесах)
Volkswagen T3 (Transporter) - Переобладнання автомобіля на мобільне кафе (Кафе на колесах)
14.11.2022

Власники даного проекту, приїхали в нашу автостудію, з завданням переобладнати їх автомобіль під мобільне кафе. До нас вони вже звернулися після невдалого досвіду роботи з «безглуздими» майстрами, у яких, м’яко кажучи, нічого не вийшло ще на етапі підняття даху автомобіля.

Автомобіль був в жалюгідному косметичному стані і крім внутрішнього оснащення потребував поварочних і фарбувальних робіт. Вся робота над автомобілем була поділена на кілька етапів.

Ми почали з підняття даху автомобіля, для того що б продавець міг комфортно там перебувати і не битися головою об стелю. Стандартного пластмасового комплекту по збільшенню висоти, звичайно ж, не вистачило, і нам довелося робити металевий каркас і обшивати його листами металу самостійно. Також було встановлено маталопластикове вікно і виготовлені віконниці, що трансформуються в прилавок і дашок.

Наступним етапом було виготовлення меблів і облаштування робочого місця. Було прийнято рішення всі меблі робити з фанери і вскривати її корабельним водостійким лаком. Це дозволило значно виграти за вагою і за габаритами. В якості мвтеріалу фасадів і стільниць використовувалася спеціальна фанера шпонована дубом.

Було також зроблено підлогу з рифленого алюмінію, і перетягнуті тканиною стеля і деякі деталі інтер’єру. Все обладнання для приготування їжі та напоїв у власника був своє, нашим завданням було зручно його розмістити і підключити. Для цього ми зробили в автомобілі мережу 220 вольт і поставили додатковий акумулятор суто для кухонного обладнання та освітлення. Була встановлена ​​компактна мийка і бак з водою.

Після роботи з внутрішнім оснащенням автомобіля ми взялися за його зовнішній вигляд. Як ми вже говорили, стан автомобіля було дуже поганий. Було прийнято рішення обклеювати його плівкою, а вже поверх неї наносити тематичний малюнок у вигляді пропонованої продукції і логотипу компанії. Але перед цією роботою кілька тижнів у нас зайняли лише підготовчі роботи зі зварювання і шпаклівки кузова.

В цілому проект вийшов унікальним, яскравим і зручним для подальшої роботи з ним як власникам, так і продавцеві який буде знаходитися всередині.

Отримайте консультацію нашого менеджера

    Послуги
    Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
    Адреса:
    м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

    Телефон:
    E-mail: