Mercedes-Benz E-Class W213 - Встановлення опції безключового доступу KeylessGo -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz E-Class W213 – Встановлення опції безключового доступу KeylessGo
Mercedes-Benz E-Class W213 - Встановлення опції безключового доступу KeylessGo
31.03.2023

Безключовий доступ – опція преміум класу, покликана підвищити комфорт в автомобілі. Власнику достатньо лише прикласти палець до ручки дверей, аби відкрити їх, або поставити авто на охорону. Брелок при цьому може просто лежати у кишені, а його датчик спрацює, щойно опиниться в метрі від дверей. Це дуже зручно, оскільки не потрібно шукати ключі по кишенях.

Для цього Mercedes ми під’єднали модельний комплект, призначений конкретно під це авто. Інсталяція опції безключового доступу передбачена у цьому авто по заводу, тому проблем із встановленням у нас не виникло.

Якщо модельного варіанту для вашого авто немає, це не привід засмучуватись, адже є інше рішення. Є можливість встановлення додаткової охоронної системи, що розпізнає мітку на відстані та знімає авто з охорони.

Якщо зацікавились подібним – звертайтесь до Автостудії “Гараж23”!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: