Volkswagen Touareg 2008 - Встановлення штатної магнітоли nTray 7167, камери заднього виду і передньої камери в логотип Volkswagen -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Volkswagen Touareg 2008 – Встановлення штатної магнітоли nTray 7167, камери заднього виду і передньої камери в логотип Volkswagen
Volkswagen Touareg 2008 - Встановлення магнітоли, камер переднього та заднього виду.
13.11.2022

В нашу автостудію звернувся клієнт з завданням підібрати і встановити замість його рідного головного пристрою, магнітолу здатну відтворювати музику, відео, а також мала вбудовану GPS-навігацію з докладними картами.

Нами була обрана штатна автомагнітола виробника nTray, так як вона ідеально підходила під поставлені завдання і виправдовує свою досить високу вартість стабільною роботою і якісною зборкою.

Крім штатної магнітоли клієнт захотів ще камеру заднього і переднього виду. Камера заднього виду була підібрана штатна, вона ідеально встановилася в ручку багажника, і естетичний вигляд автомобіля нітрохи не погіршився. Камера переднього огляду, хоч і була замовлена в логотип Volkswagen, але враховуючи той факт, що значки на різних моделях Volkswagen, різного розміру вона потребувала доопрацювання, з чим наші працівники впоралися на ура!

У підсумку клієнт отримав головний пристрій автомобіля здатний відтворювати музику і відео з CD/DVD диска, USB флешки або карти пам’яті. В якості GPS навігації була встановлена навігаційна програма IGO8 з докладними картами України та Європи. Камера заднього виду включається автоматично при включенні заднього ходу, а передня камера за потреби кнопкою.

Купити магнітолу: Штатна магнітола Volkswagen Touareg – nTray 7167

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: