Volkswagen T5 (Transporter) - Переобладнання. Врізка вікон, встановлення підлоги, перетяжка стелі і обшивка боковин -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Volkswagen T5 (Transporter) – Переобладнання. Врізка вікон, встановлення підлоги, перетяжка стелі і обшивка боковин
Volkswagen T5 (Transporter) - Врізка вікон, встановлення підлоги, перетяжка стелі і обшивка боковин
13.11.2022
Ось такий ось Volkswagen T5 (Transporter) приїхав до нас в автостудію. Точніше приїхав до нас він зовсім не такий як на фотографіях, а звичайний вантажний варіант. Завданням було врізати вікна і частково переобладнати салон.
Зробити якісне переобладнання мікроавтобуса з вантажного на пасажирське, завдання не легке, але цілком здійсненне. Процес переобладнання здійснюється в кілька етапів. Перший етап це врізка вікон. На сьогоднішній день вікна практично завжди є в наявності під будь-який автомобіль. Другим етапом салонні роботи. Виготовлення підлоги і її установка, виготовлення стелі і її установка, обшивка боковин, стійок, дверних карт – клієнт повинен розуміти, що чим якісніша і дорожча робота, тим красивішим буде і результат. А тому варто в першу чергу визначитися, яке переобладнання ви хочете робити, дешеве або якісне!На жаль фотографії зовсім не так передають результат, як він виглядає в живу, та і в цьому проекті клієнт вирішив сидіння встановлювати самостійно, і немає фотографій готового результату, проте хоча б нашу роботу для загального ознайомлення ми покажемо!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: