Volkswagen Golf 7 - Встановлення Android магнітоли з опцією CarPlay та Android Auto -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Volkswagen Golf 7 – Встановлення Android магнітоли з опцією CarPlay та Android Auto
Volkswagen Golf 7 - Встановлення Android магнітоли з опцією CarPlay та Android Auto
15.11.2022

CarPlay — надзвичайно зручна система використання iPhone у вашому авто! Після синхронізації вашого iPhone до CarPlay вам буде доступна навігація з вказаними поворотами, можливість здійснювати виклики, надсилати та отримувати повідомлення, слухати музику та інші корисні функції. Усе це допоможе зосередитись на керуванні автомобілем, не розпорошуючи вашу увагу і, як результат: зробить поїздку безпечнішою.

Android Auto це гнучка система, що дозволяє виконувати більше дій за кермом та отримувати важливу інформацію в режимі реального часу. Систему можна налаштувати під вимоги власника, а керування додатками здійснюється за допомогою голосових команд.

Сміливо користуйтесь функцією Google Асистент якщо вам потрібно відшукати заправку неподалік від вашого місцерозташування, зарядну підстанцію для електроавто, або забронювати місце на парковці в торговому центрі. Уся комплексна інформація завжди у вашому розпорядженні!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: