УАЗ-2206 – Підготовка автомобіля швидкої допомоги для сил АТО -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
УАЗ-2206 – Підготовка автомобіля швидкої допомоги для сил АТО
УАЗ-2206 – Підготовка автомобіля швидкої допомоги для сил АТО
13.11.2022

Медична служба львівського майдану передала міліції карету швидкої допомоги. Купили те, на що хватило грошей. Це ще пожертви зібрані під час Майдану.

Обійшлась “буханка” активістам у понад 4 тисячі доларів. Цивільний УАЗ активісти придбали вживаний. Машині 12 років. На нашу оцінку вона в непоганому стані, а основне – повнопривідна. З неї ми вже зробили спецтранспорт.

Перед нами стояла задача обладнати її частиною з необхідного: раціями, GPS-ми та проблисковими маячками. Нами також був оздоблений інтер’єр в середині авто, обшиті боковини та дверні карти, а також зроблена підлога. Всі роботи з нашої сторони виконувались абсолютно безкоштовно.

Окрім того, активісти під зав’язку завантажили “санітарку”, яка вирушить у зону АТО, медикаментами та спецзв’язком.

Місцеві активісти визнають, одна швидка в полі не воїн. Тож будуть шукати можливість відправити на Донбас ще машини.

В новинах:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: