BMW 435i Coupe — Тюнінг вихлопної системи під stage 2 -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW 435i Coupe — Тюнінг вихлопної системи під stage 2
BMW 435i Coupe — Тюнінг вихлопної системи під stage 2
15.11.2022

Додали цьому автомобілю потужності, динаміки та харизми. Тепер ця «беха» і їде і звучить, так само класно, як і виглядає. Прошивка SRAGE 2 розкрила задавлений виробником потенціал потужності, був вирізаний каталізатор, ну в і виготовлений DOWNPIPE.

В руках професіоналів, ця робота не зайняла багато часу, декілька днів, і власник зміг відчути нові враження від їзди на своєму авто. До голоснішого звуку вихлопної, потрібним додатком став так званий «Попкорн» або ж відстріли вихлопу. Саме вони стали родзинкою на торті, адже не помітити такий «не тихий» автомобіль на дорозі тепер просто не можливо.

Отож, якщо вас цікавить ЧІП-тюнінг, тюнінг вихлопної системи, прошивка STAGE, та виготовлення DOWNPIPE – звертайтесь, ми з радістю вам з цим допоможемо.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: