Toyota Rav-4 – Глибока хімчистка салону автомобіля -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Rav-4 – Глибока хімчистка салону автомобіля
Toyota Rav-4 – Глибока хімчистка салону автомобіля
15.11.2022

Хімчистка салону авто – це як особиста гігієна водія. І якщо проводити її вчасно і регулярно, результат завжди буде кращим. Та і до нової обшивки салону дійде не скоро.

Toyota Rav-4 прибула до нас сильно забрудненою. Автомобіль був не просто засобом пересування, а працював на всю потужність. Тут перевозили вантажі, були тварини.

Робота з періодичною просушкою зайняла 8 годин. Застосували усі види хімчистки для різних ділянок. Глибоке очищення, добра просушка, нанесення  аерозолів, що відштовхують бруд, – і ось  салон автомобіля просто не впізнати.

У «Гараж23» застосовують усі види хімчисток салону – парову, суху, вологу. Вибираємо разом з власником у залежності від обшивки салону та ступеня забруднення.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: