Toyota Prado 120 - Встановлення магнітоли під Android виробника Abyss -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Prado 120 – Встановлення магнітоли під Android виробника Abyss
Toyota Prado 120 - Встановлення магнітоли під Android виробника Abyss
15.11.2022

Компанія Abyss Audio зарекомендувала себе як виробник висококласного автомобільного устаткування. В першу чергу, Abyss Audio робить акцент на потужності і надійності.

Наприклад, штатні магнітоли Abyss Audio вже в середині 2018 року було оснащені 8-й ядерними процесорами, і 4-ма Гб оперативної пам’яті, що робить їх найпотужнішими пристроями. А вже в 2019 році, з’явилася нова лінійка Андроїд магнітол, з 64 гб вбудованої пам’яті, і оновленим Android 8 Oreo.

За потужністю і продуктивності, магнітоли Abyss Audio значно виділяються серед своїх конкурентів, але при цьому, вони виключно надійні. Перед продажем кожен пристрій проходить десятки різних тестів, завдяки чому, Ви можете бути впевнені в якості вироби.

Крім штатних і універсальних магнітол на Android, асортимент компанії включає паркувальні камери заднього і переднього виду, автомобільні камери в стоп-сигнали, відеореєстратори, і багато іншого.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: