Toyota Land Cruiser Prado 120 - Встановлення штатної магнітоли RoadRover, камери переднього та заднього виду -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Land Cruiser Prado 120 – Встановлення штатної магнітоли RoadRover, камери переднього та заднього виду
Toyota Land Cruiser Prado 120 - Встановлення магнітоли, камер переднього та заднього виду
13.11.2022

Власник автомобіля Toyota Prado 120, придбав його зовсім недавно і в зв’язку з тим, що до цього доводилося їздити тільки на седанах, і звикнути до нових габаритів автомобіля ціною подряпин на бамперах не хотілося, він звернувся до нас із завданням встановити камеру переднього та заднього виду.

Щоб вивести камери, потрібен дисплей, і разом з клієнтом, ми прийняли рішення встановити не просто екран, а штатну магнітолу. На цей раз ставили штатну магнітолу для Toyota Prado 120 – RoadRover. Переваги наступні:

– Вбудована GPS навігація, з картами України, Європи. Легке і недороге оновлення карт через кілька років.

– Система гучного зв’язку. Під час розмови по телефону, руки водія вільні.

– Можливість підключення передньої і задньої камери. У даному випадку алгоритм роботи наступний. При включенні передачі заднього ходу, автоматично активується зображення з задньої камери. Для того, що б включити камеру переднього виду необхідно натиснути на сенсорному дисплеї відповідну кнопку.

Камера заднього виду була встановлена в плафон підсвічування номерного знака. Для камери переднього виду наші працівники відшукали дуже цікаве місце (див. фото) – красиво, і майже не помітно!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: