Toyota Highlander 2021 - Оклейка автомобіля захисною антигравійною плівкою. Передня частина, частково задній бампер. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Highlander 2021 – Оклейка автомобіля захисною антигравійною плівкою. Передня частина, частково задній бампер.
Toyota Highlander 2021 - Оклейка автомобіля захисною антигравійною плівкою.
15.11.2022

Антигравійна плівка — це плівка яка виготовляється з таких матеріалів як поліуретан або полівінілхлорид, має прозорий колір, основне її призначення захистити поверхню автівки від пошкоджень різного характеру і запобігти корозії.

Майже кожен автомобіліст, щойно купивши своє авто, прагне якнайдовше зберегти привабливий зовнішній вигляд машини та максимально захистити її від несприятливих зовнішніх факторів і для вирішення цього питання обирає антигравійну плівку. На сучасному автомобільному ринку України запропоновано безліч варіантів плівки для захисту кузова від сколів і перед власником автівки постає не проста задача, у вирішенні якої Вам допоможе викладена нижче інформація.

Виготовляється з поліуретану, основні її характеристики підвищення міцність і еластичність, товщина від 140-200 мкм, коефіцієнт розтягнення 200-250%, середній строк експлуатації від 7 до 10 років. Завдяки своїм ефективним робочим якостям здобула назву броньована плівка, оскільки добре захищає від механічних, хімічних псувань різного характеру і корозії. Зручно наноситься на авто завдяки чудовій еластичності, але до недоліків можна віднести високу вартість, з часом може змінювати колір.

Бажаєте захистити свій автомобіль? Звертайтесь до авто студії “Гараж 23”. Ми допоможемо захистити автомобіль.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: