Toyota Corolla – Встановлення і підключення відеопарктроніка до рідної мультимедійної системи і камери заднього виду. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Corolla – Встановлення і підключення відеопарктроніка до рідної мультимедійної системи і камери заднього виду.
Toyota Corolla – Підключення відеопарктроніка до магнітоли і камери заднього виду.
14.11.2022

Нещодавно вирішили доволі цікаве завдання. Власник автомобіля Toyota Corolla захотів удосконалити рідну паркувальну систему автомобіля, яка складалась лише з камери заднього виду, парктроніком. Враховуючи те, що автомобіль оснащений великим кольоровим дисплеєм, було прийнято рішення не «ліпити» додаткові монітори та дисплеї, а використати для виводу інформації саме оригінальний.

В якості обладнання ми зупинили свій вибір на відеопарктроніку BGT-VPS-10-R. Хороше співвідношення надійності та функціональності. Жоден з відеопарктроніків не здатен виводити інформацію настільки інтуїтивно зрозуміло і доступно для користувача.

Фізичне підключення відбувалось в розрив оригінальної камери заднього виду, тобто зображення з парктроніка накладається на картинку з камери. Це дає можливість водію бачити одночасно і перешкоду і відстань до неї.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: