Toyota Camry V50 – Встановлення Android-магнітоли -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Camry V50 – Встановлення Android-магнітоли
Toyota Camry V50 – Встановлення Android-магнітоли
15.11.2022

Прийшла весна і принесла з собою хороший настрій і оновлення не лише для природи, а й для вашого автомобіля. Саме час встановити сучасну магнітолу під операційною системою Android!

Вона має безліч необхідних опцій для просунутого водія:

Онлайн-музику
Систему гучного зв’язку
Навігацію з оновленими картами
Підключення до мережі Інтернет

Для власника Toyota Camry V50 ми встановили магнітолу Redpower. Завантажили карти «Waze» з останніми оновленнями, вивели зображення з камери на екран, поставили кілька основних програм з додатку Play Market. Тепер можна не лише включати музику, а ще й дивитися кліпи чи відео, коли стоїте в заторах або тривалий час перебуваєте в авто. Є тут і підключення через Bluetooth.

Ми знайдемо індивідуальне рішення для вашого автомобіля. Будьте певні, ваш автомобіль функціонуватиме по-новому!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: