Нам вдалось зробити цю і футуристичну Tesla Model S Plaid ще неповторнішою завдяки сатиновій плівці американського бренду автовінілу TeckWrap. Обраний колір – SMT05 Mantle Green «Зелена мантія». Він приковує погляд і надає автомобілю по-справжньому елегантний вигляд.
В додаток до стайлінгу плівкою, ми також нанесли на кузов шар нанокерамічного скла. Обране покриття бренду Geyon призначене спеціально для покриття на автомобільні плівки, захисні чи вінілові. Розчин рівномірно вкриває поверхню плівки, кристалізується і надає ефект гідрофобу та глибини кольору.
Автостудія «Гараж23» займається стайлінгом автомобілів плівкою у Львові. Ми пропонуємо повну або часткову обклейку вашого авто та гарантуємо якісне виконання!













