Черговий новенький автомобіль з салону пригнали до нас на обклеювання захисною антигравійною плівкою. На цей раз Subaru Forester 2014 року випуску. Антигравійна плівка була нанесена на передній бампер, місця під ручками відкривання/закривання дверей, всю передню оптику, частину капота і частину крил.
Антигравійною плівкою прийнято називати поліуретанову плівку, основним завданням якої є вберегти передню частину авто (бампер, крила, капот) від різних факторів впливу навколишнього середовища. Якщо виражатися простими словами, то захисна автомобільна антигравійна плівка покликана запобігти появі на лакофарбовому покритті сколів і подряпин. Плівка сама по собі прозора і надійно захищає автомобіль від каменів і гравію.
Звертаємо вашу увагу, що на автомобіль рекомендовано наносити антигравійну плівку до виїзду на дорогу, бо навіть після першої поїздки по наших дорогах, можуть утворитися незначні дрібні сколи, які завадять наклеїти антигравійну плівку ідеально. Так, що якщо збираєтеся купувати автомобіль – відразу після покупки першим ділом їдьте до нас!