Skoda Octavia - Установка універсальної 2DIN магнітоли Incar AHR-7180 (Android 4.2) -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Skoda Octavia – Установка універсальної 2DIN магнітоли Incar AHR-7180 (Android 4.2)
Skoda Octavia - Установка універсальної 2DIN магнітоли Incar
13.11.2022

Власник цього автомобіля попросив нас підібрати надійну і функціональну магнітолу на операційній системі Android з докладною GPS навігацією, системою гучного зв’язку, а також з можливістю підключити до неї камеру заднього виду.

Так як штатних замінників на це покоління Skoda Octavia не існує, ми пішли шляхом установки універсальної автомагнітоли через перехідну рамку. В якості автомагнітоли ми вибрали досить популярну модель Incar AHR-+7180. Вона володіє всіма необхідними клієнту функціями, і заслужила нашу довіру на попередніх клієнтах.

Операційна система Android 4.2 дає масу можливостей – доступ в інтернет, навігація, соц. мережі, інтернет радіо і ТБ. Нами також були встановлені такі навігаційні програми як IGO і Navitel, з останніми актуальними версіями карт.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: