Skoda Kodiaq – Захист автомобіля антигравійною плівкою -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Skoda Kodiaq – Захист автомобіля антигравійною плівкою
Skoda Kodiaq – Захист автомобіля антигравійною плівкою
15.11.2022

Турбуватися про автомобіль необхідно завжди, починаючи від покупки. Недостатньо просто обережно їздити чи вчасно його мити. Якщо ви хочете бути певним у постійному захисті вашого транспортного засобу, краще всього нанести на нього антигравійну плівку.

Антигравійна плівка – це надійне покриття, товщиною в 200 мікрон. Ми обрали для себе американського виробника Llumar. Плівка є повністю прозорою і ніяк не вплине на колір автомобіля. Кузов авто стає глянцем і дзеркальним, абсолютно, як новий на вигляд!

Захистивши свій автомобіль, ви забудете про дрібні сколи та подряпини, так, як це зробив власник Skoda Kodiaq. Ми зробили для його автомобіля часткове покриття антигравійною плівкою. Можна захистити авто повністю, обирати вам.

Хочете зробити тюнінг авто, але сумніваєтесь чи маєте питання? Телефонуйте або приїжджайте, ми вас проконсультуємо!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: