Renault Trafic – Встановлення біксенонових лінз з підсвіткою, поліровка фар, фарбування рефлекторів -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Renault Trafic – Встановлення біксенонових лінз з підсвіткою, поліровка фар, фарбування рефлекторів
Renault Trafic – Встановлення біксенонових лінз, поліровка фар та фарбування рефлекторів
14.11.2022

Правильний підхід до безпеки на дорозі проявив клієнт на цьому Renault Trafic. Стан оптики з яким до нас приїхав клієнт можна без перебільшення назвати жахливим. Галогенне світло з помутнівшим склом фари на погано освітленій трасі могло призвести до біди, тому власник і поставив перед нами задачу відновити і «прокачати» світло в автомобілі.

Перше, що ми зробили це встановили біксенонову лінзу (до речі особливістю саме цієї лінзи є те, що вона квадратної форми), а також приладнали до неї підсвітку. Рефлектор фари, для гарного зовнішнього вигляду ми пофарбували в чорний колір.

Наступним етапом була поліровка фар. На фото ви наглядно побачите, як виглядає фара до поліровки, і після. Щоб, захистити фару від подальшого помутніння, після поліровки ми нанесли на неї захисну антигравійну плівку.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: