Renault Fluence - Встановлення штатної автомагнітоли, камери переднього та заднього виду. Обклеювання захисною антигравійною плівкою -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Renault Fluence – Встановлення штатної автомагнітоли, камери переднього та заднього виду. Обклеювання захисною антигравійною плівкою
Renault Fluence - Встановлення штатної магнітоли та камер. Обклейка в антигравійну плівку
13.11.2022

Новенький Renault Fluence, приїхав до нас відразу з декількома завданнями. Перша полягала в обклейці автомобіля захисною антигравійною плівкою, друга установка штатної магнітоли, і третя задача встановлення камер переднього та заднього виду.

В якості захисної антигравійної плівки була обрана автоплівка Ventureshild. Стандартна викройка, була нанесена на передній бампер, 30% капота, частину передніх крил, корпуси дзеркал, а також під ручки відкривання дверей. Також на прохання клієнта захисною антигравійною плівкою були обклеєні і пороги автомобіля, що б уникнути утворення подряпин від каблуків. Автомобільна плівка повністю прозора, і практично не помітна на автомобілі Renault Fluence.

Серед величезної кількості магнітол, ми вибрали магнітолу виробника Winca. Це хороше поєднання ціни та якості, а також досить багатий функціонал. Магнітола оснащена системою гучного зв’язку, вбудованою навігацією, і вміє відтворювати музику і відео. Магнітола для Renault Fluence підхопила і штатні функції, показує, коли двері автомобіля не до кінця закриті, відображає інформацію з клімат-контролю, а також добре працює в парі з кнопками на кермі.

Камери заднього і переднього виду ми вибрали універсальні. Це в першу чергу обумовлено тим, що універсальні камери більш гнучкі в налагодженні, і завжди можна легко поміняти їх кут, що б на екрані відобразити інформацію для полегшення маневру паркування, а не навпаки. Камери ми встановили практично непомітно, так що зовнішній вигляд автомобіля не постраждав.

Ось так і вийшов функціональний і захищений Renault Fluence.

Відео огляд:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: