Renault Duster - Встановлення універсальної 2DIN магнітоли RoadRover через перехідну рамку. Підключення камери заднього виду -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Renault Duster – Встановлення універсальної 2DIN магнітоли RoadRover через перехідну рамку. Підключення камери заднього виду
Renault Duster - Встановлення 2DIN магнітоли через перехідну рамку та камери заднього виду
13.11.2022

Власник автомобіля Renault Duster вирішив встановити в свій автомобіль функціональну автомагнітолу і звернувся з цим питанням в нашу автостудію. Автомобіль у нього виявився непростий тим, що ні один з хороших виробників, на жаль, не пропонує замінників головних пристроїв, які б ставилися в штатне місце.

Ми пішли таким шляхом – вибір хорошої універсальної магнітоли, вибір хорошої якісної перехідної 2DIN рамки і підбір універсальної камери заднього виду. В якості магнітоли ми вирішили встановлювати універсальну магнітолу RoadRover. Ця магнітола має 6,5 дюймовий розмір дисплея, систему гучного зв’язку, вбудовану GPS-навігацію, вміє відтворювати музику і відео з флешки, а також оснащена входом для підключення камери заднього виду. Крім того нашим фахівцям вдалось підключити кнопки під рульового управління.

В якості рамки ми вибрали теж не дешевого, але якісного виробника Connects2. Кольором рамка ідентична, елементам інтер’єру автомобіля. Хоч вона і розрахована спеціально для автомобіля Renault Duster, деякій модернізації нашими фахівцями вона все ж піддалася. Результат сподобався і нам, і клієнту – а це головне!!!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: