Porsche Cayenne 2014 - Встановлення системи контролю сліпих зон, передніх і задніх датчиків паркування ParkMaster Plus -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Porsche Cayenne 2014 – Встановлення системи контролю сліпих зон, передніх і задніх датчиків паркування ParkMaster Plus
Porsche Cayenne 2014 - Встановлення системи контролю сліпих зон, передніх і задніх датчиків паркування
13.11.2022

Пару тижнів тому, в нашу автостудію звернувся власник автомобіля Porsche Cayenne 2014 року випуску. Головним завданням, яке ставив перед нами клієнт, було встановлення датчиків паркування, передніх і задніх, так як автомобіль досить габаритний і досить дорогий в обслуговуванні).

За пару тижнів до приїзду клієнта, один з наших постачальників обладнання повідомив про появу на ринку України, досить цікавою системи контролю «сліпих зон» ParkMaster Plus, яка включає в себе і датчики паркування. Система була запропонована клієнту, і ми отримали добро на її монтаж.

Система контролю сліпих зон переставляє з себе 4 датчики, які врізаються в боки бамперів автомобіля. Датчики бувають двох типів – врізні і накладні. В даній роботі, ми вибрали врізні, так як вони менш помітні на автомобілі, хоч і вимагають більш «ювелірного» монтажу. Додатково ми також пофарбували ці датчики в колір автомобіля.
У салоні на рівні дзеркал, кріпляться лівий і правий, акуратні індикатори, які і будуть попереджати водія про об’єкті в сліпій зоні.

Після встановлення, ми вирішили перевірити, чи працює дана система, так як заявляв виробник, (дивіться відео нижче) і ні крапельки не розчарувалися. Система дійсно спрацьовує в потрібний момент, забезпечуючи тим самим безпеку маневру.

Крім контролю сліпих зон, комплект ParkMaster Plus включав в себе 8 датчиків паркування, і екран індикатор. Датчики ми врізали в оригінальні місця на бампері, а дисплей дуже гармонійно вписався в інтер’єр Porsche Cayenne.

В цілому, робота з встановлення та налаштування була не легка, і дуже відповідальна, але результат того вартий. І ми, і власник автомобіля роботою даної системи, залишилися дуже задоволені.

Замовити систему контролю сліпих зон

Відео огляд встановленої системи контролю сліпих зон, передніх і задніх датчиків паркування ParkMaster Plus:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: