Porsche Cayenne 2008 - Встановлення штатної магнітоли Dynavin та підключення моторизованої камери заднього виду -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Porsche Cayenne 2008 – Встановлення штатної магнітоли Dynavin та підключення моторизованої камери заднього виду
Porsche Cayenne 2008 - Встановлення штатної магнітоли та підключення камери заднього виду
13.11.2022

На цьому тижні ми закінчили цікаву роботу, з встановлення штатної магнітоли в автомобіль Porsche Cayenne 2008 року випуску. Так, як автомобіль з дорогих, то й штатна магнітола була обрана відповідного класу Dynavin DVN -PC .

На відміну від оригінальної магнітоли, Dynavin DVN -PC для Porsche Cayenne 2008 працює під операційною системою WinCE, яка прихована під гарною оболонкою . Це дає можливість комфортно користуватися водієві всіма функціями авто магнітоли, використовуючи великий сенсорний екран.

В якості навігаційної програми була встановлена ​​всіма відома , популярна програма IGO8, з найсвіжішими версіями карт 2013 року, України, Європи , і країн колишнього СНД. Крім карт, в магнітолу була встановлена ​​величезна база, об’єктів зацікавленості, таких як заправні станції, кафе, ресторани, банки, банкомати, парковки, пам’ятки і багато іншого.

Також варто виділити те, що власник Porsche Cayenne, тепер зможе прослуховувати і проглядати відео, з звичайного диска або звичайної флешки. В наявності , також є функція Bluetooth, завдяки якій можна користуватися телефонною книгою, здійснювати і приймати дзвінки, не дістаючи телефон з кишені.

Нашими працівниками також була узгоджена робота штатної магнітоли і кнопок розташованими на кермі, а також рідною моторизованою камерою заднього виду. У результаті і ми, і клієнт, який до речі приїхав до нас з Івано-Франківська, виконаною роботою залишилися задоволені.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: