Nissan X-Trail – Встановлення фаркопа і велоплатформи на три велосипеди -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Nissan X-Trail – Встановлення фаркопа і велоплатформи на три велосипеди
Nissan X-Trail – Встановлення фаркопа і велоплатформи на три велосипеди
15.11.2022

Перевозити велосипеди на даху зручно для негабаритних автомобілів. Якщо у вас позашляховик чи мінівен – краще обрати велоплатформу позаду авто. Адже постійно висаджувати і знімати велосипеди з верхнього багажника в цьому випадку досить незручно.

Велоплатформа кріпиться на фаркоп. Може бути на 2, 3, 4 велосипеди. Для тих, хто любить подорожувати, вона має додаткову перевагу – решітка на даху залишається вільною для іншого вантажу. Наприклад, намету.

Nissan X-Trail  заїхав у «Гараж 23» з цілим багажем замовлень. Ми зробили шумоізоляцію, замінили акустичну систему та прикріпили фаркоп з платформою на 3 велосипеди для всієї сім’ї. Власник може  поставити на неї дорослий, підлітковий, дитячий.

«Гараж 23» працює з офіційним представником шведської компанії Тhule в Україні. Саме вона з 1942 року спеціалізується на виготовленні кріплень та багажників до усіх типів автомобілів. Її багажники використовують збірні  Швеції, Німеччини з лижного спорту. Тому ми гарантуємо якість нашої установки.

Характеристики платформи:

 • Колеса кріпляться з допомогою ременів.
 • Велосипеди захищені тросом зі замком.
 • Сама платформа – теж на замку.
 • Уся конструкція разом із велосипедами опускається, і доступ до багажника стає відкритий.
 • Номерні знаки авто не приховані. Вони разом зі задньою оптикою виносяться на спеціальну рамку платформи.

 

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: