Nissan Pulsar – Встановлення Android-магнітоли через перехідну рамку -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Nissan Pulsar – Встановлення Android-магнітоли через перехідну рамку
Nissan Pulsar – Встановлення Android-магнітоли через перехідну рамку
15.11.2022

Ми продовжуємо ділитися роботами із заміни мультимедії. Найкращим рішенням, як і раніше, є встановлення магнітоли на базі OS Android. Встановивши собі таку, будете мати під рукою усі важливі опції: онлайн музику/відео, систему гучного зв’язку, інтернет, Bluetooth, навігацію з оновленими картами і додатками (Waze, iGO, Navitel).

Таке необхідне оновлення нещодавно ми встановили у Nissan Pulsar. Власник хотів собі достатньо великий екран, тому ми підібрали магнітолу аж з 9-дюймовим екраном, під OS Android. Для того, щоб її встановити, нам знадобилася перехідна рамка. А ще наші майстри за допомогою спеціального адаптера підключили керування кнопками на кермі.

Також ми під’єднали оригінальну камеру, і тепер зображення виводиться прямо на магнітолу. Добре видно розмітку і паркувальні лінії.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: