Nissan Micra – Повна шумоізоляція салону автомобіля -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Nissan Micra – Повна шумоізоляція салону автомобіля
Nissan Micra – Повна шумоізоляція салону автомобіля
13.11.2022
До нас звернулась дружина нашого постійного клієнта, яка є щасливою власницею автомобіля Nissan Micra. Міняти авто на інше абсолютно не хотілося, але було величезне бажання зробити автомобіль більш комфортним. Проїхавшись на автомобілі ми зрозуміли, що самої більшої незручності власниці автомобіля приносять зайві шуми, скрипи та стуки.
Спеціалістами нашої авто студії було прийняте рішення зробити повну шумо-віброізоляцію, оскільки авто було вже не нове. Тим більше авто було японського виробництва, відповідно товщина металу менша, ніж в європейських виробників, і тому панелі автомобіля більш схильні до вібрації.Після виконаних робіт шумовий фон в автомобілі кардинально зменшився. Звучання акустичної системи змінилося в кращу сторону. Нами було запропоновано замінити динаміки в авто, але власниця відмовилася, оскільки після шумо- віброізоляції звук системи її повністю влаштував.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: