Mercedes-Benz Viano W639 - VIP переобладнання мікроавтобуса. Комфортні сидіння та столик. Перегородка з опускним TV -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz Viano W639 – VIP переобладнання мікроавтобуса. Комфортні сидіння та столик. Перегородка з опускним TV
Mercedes-Benz Viano W639 - Переобладнання мікробуса. Комфортні сидіння, столик та перегородка.
15.11.2022

До нас звертаються клієнти з різними побажаннями та завданнями, і ми стараємось задовільнити потреби кожного. Цього разу у нас був дуже цікавий та нестандартний проєкт, з яким ми чудово впорались.

Власники Mercedes – Benz Viano, вирішили переобладнати бус під бізнес потреби, та зробити його преміум класу. Для цього ми замінили сидіння, на більш комфортні з електрорегулюванням положення. Були перешиті дверні карти преміум матеріалами, та встановлений столик для обідів. Не обійшлось і без додаткового освітлення та акустичної системи, які необхідні для комфортної поїздки.

Одна з найважливіших робіт які були зроблені це перегородка з висувним телевізором, який при необхідності поспілкуватись з водієм ховається, а в штатному режимі слугує для перегляду відео та моніторингу сайтів.

Наша авто студія “Гараж 23” втілює усі мрії та бажання наших клієнтів, для нас нема неможливих завдань. Якщо бажаєте покращити свій автомобіль – ЗВЕРТАЙТЕСЬ.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: