Mercedes-Benz ML (W164) – Встановлення штатної автомагнітоли Alpine X800D-ML і камери заднього виду -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz ML (W164) – Встановлення штатної автомагнітоли Alpine X800D-ML і камери заднього виду
Mercedes-Benz ML (W164) – Встановлення штатної магнітоли і камери заднього виду
13.11.2022

Власник даного Mercedes-Benz ML (W164), захотів розширити функціонал свого автомобіля, встановивши замінник рідного головного пристрою. Китайські пристрої, його не переконали в надійності, і він попросив нас замовити йому автомагнітолу всесвітньо відомого виробника Alpine.

Приблизно як рік вже доступні для замовлення, штатні магнітоли Alpine розроблені спеціально для Mercedes-Benz ML і GL – модель цієї магнітоли Alpine X800D. Напевно, на ринку це самий якісний пристрій, однак і найдорожчий. Але нам здається, даний автомобіль заслуговує такого головного пристрою.

Перераховувати переваги цієї автомагнітоли, ми не будемо, так як нещодавно публікували розгорнуту статтю. До автомагнітоли ми підключили камеру заднього виду Flydigital, яка встановилася в плафон підсвічування номерного знака.

Купити штатну магнітолу Alpine X800D-ML

Відео огляд:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: