Mercedes-Benz CLA 200 - Обклеювання захисною антигравійною плівкою. Стайлінг елементів кузова чорною глянцевою плівкою -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz CLA 200 – Обклеювання захисною антигравійною плівкою. Стайлінг елементів кузова чорною глянцевою плівкою
Mercedes-Benz CLA 200 - Обклеювання антигравійною плівкою. Стайлінг кузова чорним глянцем.
13.11.2022

Mercedes-Benz CLA 200 приїхав до нас нещодавно, для того щоб нанести на лакофарбове покриття захисну антигравійну плівку, а також підкреслити деякі елементи кузова декоративною плівкою.

Чорна глянцева плівка була нанесена в «нішу» порогів, а також на нижню частину переднього бампера. Це додало автомобілю певної завершеності в стилі, а також невеликої унікальності.

Захисна антигравійна плівка, була нанесена на передній бампер, передню оптику, корпуси дзеркал, а також місця під ручками відкривання дверей. За бажанням клієнта, ми також нанесли захисну антигравійну плівку, на кромки дверей і полку багажника.

Захисна автомобільна плівка захистить цей недешевий автомобіль від сколів і каменів, від ушкоджень у результаті дрібних ДТП, від бітуму та комах, а також від наслідків вандалізму.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: