Lexus LX 500d (2023) - Повна оклейка автомобіля захисною антигравійною плівкою -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Lexus LX 500d (2023) – Повна оклейка автомобіля захисною антигравійною плівкою
Lexus LX 500d (2023) - Повна оклейка автомобіля захисною антигравійною плівкою
11.05.2023

Зазвичай власники автомобілів приймають рішення обклеїти найуразливіші ділянки автомобіля, такі як капот, кришки дзеркал, бампер, оптику. Але для повної гарантії цілісності лакофарбового покриття автомобіль доречно обклеювати антигравійною плівкою цілісно.

Це ми і зробили з Lexus XL 500d. Автомобіль не малий, солідний, а найменша подряпина може нашкодити його неповторному образу. Завдяки прозорій поліуретановій плівці чорний кузов цього габаритного автомобіля буде на довгий час захищений від сколів, подряпин та забруднень.

У Автостудії “Гараж23” виконують роботи з часткової та повної обклейки антигравійної плівки високої якості від перевірених виробників.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: