Круговий огляд 360° для Porsche Cayenne (2016+). Панорамний 3D огляд з 4-х камер на рідну магнітолу -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Круговий огляд 360° для Porsche Cayenne (2016+). Панорамний 3D огляд з 4-х камер на рідну магнітолу
Круговий огляд 360° для Porsche Cayenne (2016+). Панорамний 3D огляд з 4-х камер на рідну магнітолу
15.11.2022

Нова розробка, яка на сьогодні просто не має аналогів! 3D система кругового огляду для автомобіля. Чому 3D і чим вона відрізняється від звичайної системи 360° огляду? Все доступно показано на відео!

Чотири модельні камери, розташовуються по периметру автомобіля, і завдяки узгодженій роботі блоку Кругового Огляду 360° і CAN шини автомобіля, на рідний дисплей ви отримуєте картинку неперевершеної якості, з неповторним видом і функціоналом.

Процес калібрування камер дозволяє, довести до ідеалу кути з’єднання всіх чотирьох камер, і при включені передачі заднього ходу, навіть в умовах важкої парковки навантаженого автомобілями міста, виїхати буде набагато простіше, і набагато простіше буде припаркувати свій автомобіль!

Крім картинки «Вид зверху 360°» власник отримав розширений функціонал управління камерами. Крім звичайного автоматичного режиму, де при включені передачі заднього ходу, активується зображення з камери і системи 360, власник може самостійно провернути зображання довкола автомобіля з видом «ПЕРСПЕКТИВА», також по-окремо можна включати, будь яку камеру в розширеному режимі, з додатковими кутами огляду, чи масштабом.

НАГОЛОШУЄМО! Це модельний комплект і такі комплекти існують майже під будь-який сучасний автомобіль. Камери встановлюються в штатні місця, зображення виводиться на оригінальний монітор! В багатьох сучасних автомобілях підтримується і керування системою з оригінальних магнітол, з сенсорного екрану або джойстика.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: