KIA Sorento 2013 - Встановлення штатної магнітоли RoadRover і камери заднього виду в плафон підсвічування номерного знака -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
KIA Sorento 2013 – Встановлення штатної магнітоли RoadRover і камери заднього виду в плафон підсвічування номерного знака
KIA Sorento 2013 - Встановлення штатної магнітоли і камери заднього виду
13.11.2022

Штатні магнітоли набирають все більшу популярність серед власників сучасних автомобілів. Днями до нас звернувся власник автомобіля KIA Sorento 2013 року випуску.

Перед нами стояло завдання підібрати і встановити штатну авто магнітолу з можливістю підключення камери заднього виду.

Серед усіх автомагнітол для KIA Sorento 2013-2014 представлених в нашому каталозі, ми вирішили встановлювати магнітолу виробника RoadRover, так як цей виробник робить дійсно якісну продукцію з досить великим функціоналом.

Магнітола оснащена функцією Bluetooth (вона ж система гучного зв’язку), функцією GPS навігації (з останніми версіями картографічних продуктів IGO8 і Navitel), можливістю відтворювати музику і відео, причому як з CD/DVD, так і з USB флешки.

Також була підібрана модельна камера заднього виду в плафон підсвічування номерного знака, і підключена до штатної автомагнітоли. Тепер при включенні камери заднього виду, на екрані з’являється зображення всього того, що відбувається позаду автомобіля.

Автомагнітола, встановилася без проблем, встала замість оригінальної без найменших зазорів і підхопила управління з кнопок на кермі.

Відео огляд штатної магнітоли для KIA Sorento 2013-2014

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: