KIA Sorento (2009) - Встановлення штатної магнітоли Roadrover з GPS навігацією і підключення камери заднього виду -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
KIA Sorento (2009) – Встановлення штатної магнітоли Roadrover з GPS навігацією і підключення камери заднього виду
KIA Sorento (2009) - Встановлення магнітоли з GPS і підключення камери заднього виду
13.11.2022

Власнику цього автомобіля, необхідна була повноцінна навігація, з докладними картами України та Європи. Клеїти, будь що портативне на лобове скло клієнт відмовився з міркувань безпеки, а тому ми запропонували йому замінити його рідну магнітолу, на сумісну магнітолу з екраном.

Для встановлення в штатне місце була обрана магнітола виробника RoadRover (За цим посиланням ви можете детальніше ознайомитися з її технічними характеристиками). Вона оснащена вбудованою GPS-навігацією. Зі свого боку, ми встановили туди самі останні карти 2014 року випуску і дві навігаційні програми IGO8 і Navitel. Крім можливості прокладати оптимальні маршрути, навігаційна база включає в себе величезну кількість, об’єктів зацікавленості (готелі, заправні станції, парковки тощо).

Крім навігації, магнітола має в собі систему гучного зв’язку, має відео програвач і аудіо програвач. Вона з легкістю справляється з відтворенням всіх поширених форматів. Причому в якості носія інформації може виступати звичайна USB-флешка.

Ми підключили камеру заднього виду в плафон підсвічування KIA Sorento. При включенні передачі заднього ходу, на екрані магнітоли KIA Sorento, тепер відображається картинка всього, що відбувається позаду. В умовах важкого міського паркування – функція просто не замінима.

Особливість цієї магнітоли полягає також у тому, що вона працює і з розташованими кнопками на рульовому колесі, а також встановлюється в штатне місце без використання перехідної рамки.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: