Jeep Compass - Встановлення Android магнітоли та камери заднього виду. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Jeep Compass – Встановлення Android магнітоли та камери заднього виду.
Jeep Compass - Встановлення Android магнітоли та камери заднього виду.
15.11.2022

Ми швидко привикаємо до хорошого. Сідаючи за автомобіль з коробкою автомат, ми більше не хочемо вертатись до механіки, датчики сліпих зон, парктроніки, електросидіння, все це начебто дрібниці, та вони вони вносять комфорт в наші подорожі. Без них нам вже не так комфортно.

Камера заднього виду, Android магнітола, це також частини цього комфорту. Звісно ми можемо обійтись і без них, проте погодьтесь що ці дрібнички роблять наші буденні речі набагато зручнішими.

Паркування з допомогою камери заднього виду, значно спростить та зменшить час для парковки. Використання її дозволить не крутити головою по сторонах, та видивлятись у дзеркала заднього виду. А якщо ви такий же водій як і я, який не вміє орієнтуватись по дзеркалам, і постійно доводиться викручувати голову назад, для того щоб бачити що відбувається позаду, в такому разі камера це річ першої необхідності:)

Якщо вас цікавить таке рішення на ваш автомобіль, звертайтесь до авто студії “Гараж 23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: