Hyundai Accent - Встановлення парктроніка з передніми й задніми датчиками. Фарбування датчиків в колір бампера -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Hyundai Accent – Встановлення парктроніка з передніми й задніми датчиками. Фарбування датчиків в колір бампера
Hyundai Accent - Встановлення парктроніка. Фарбування датчиків в колір бампера
13.11.2022

Власник автомобіля Hyundai Accent водій-початківець. Для того, що б безпечніше звикнути до габаритів нового транспортного засобу, він звернувся до нас із завданням придбання та установки парктроніка, з датчикам перед/зад.

Нами був підібраний, недорогий, але надійний парктронік, з 8-ма датчиками і одним дисплеєм. Чотири датчика були врізані в задній бампер, чотири в передній. Для того, щоб датчики сильно не виділялися на бамперах, ми пофарбували їх у колір кузова/бамперів автомобіля.

Таке рішення значно допоможе в складних місцях паркування. Крім візуального індикатора відстані, парктронік сповіщає про перешкоду і звуковим сигналом. Потративши спочатку невелику суму, ви в майбутньому можливо позбавите себе від зайвих витрат грошей на ремонт бампера, зберігши нерви і час!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: