Honda Crosstour – Обклейка вініловою плівкою «Хамелеон» 3M™ Satin Flip Volcanic Flare -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Honda Crosstour – Обклейка вініловою плівкою «Хамелеон» 3M™ Satin Flip Volcanic Flare
Honda Crosstour – Обклейка вініловою плівкою «Хамелеон» 3M™ Satin Flip Volcanic Flare
15.11.2022

Ми дуже полюбляємо таких клієнтів, як власник цієї Honda Crosstour, він не побоявся обрати для автомобіля такий сміливий колір і як результат залишився безмежно задоволений результатом, а ми в свою чергу отримали максимум задоволення від роботи.

І дійсно, плівка Satin Flip Volcanic Flare від всіма відомого виробника плівок 3M™ має дуже цікавий ефект, що в народі зветься «Хамелеон». При різному освітленні, та при різному куті огляду, колір плівки виглядає по-різному. Сатинове покриття в свою чергу, дуже пом’якшує цей ефект, роблячи перепад кольору рівномірним та плавним.

Одним словом, цей автомобіль ви точно впізнаєте на вулиці, та повернете голову в його сторону! А може й селфі захочете зробити! Знайте при цьому головне – зроблено в Автосдудії «Гараж 23»!)

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: