Ford Transit – Нанесення брендування -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Ford Transit – Нанесення брендування
Ford Transit – Нанесення брендування
15.11.2022

До нас часто звертаються за послугою нанесення зовнішньої реклами на авто. Часом клієнти замовляються розробку макету у нас, іноді приходять уже з готовими ідеями. Проте в будь-якому випадку це є дуже цікавий і творчий процес, адже потім цю рекламу бачитимуть по всьому місту і вона точно виправдає вкладені зусилля і кошти.

Нещодавно робили брендування для електролабораторії на автомобілі Ford Transit. Простий мінімалістичний дизайн, однотонні кольори. Лаконічно і по суті. Контакти компанії нанесли білим кольором, щоб він добре виділявся на темному фоні автомобіля.

Чому варто обрати рекламу на транспорті?

По-перше, це фінансово вигідно. Вкладені кошти точно компенсуються, адже реклама працює сама на себе, без зайвих зусиль. По-друге, така реклама в усіх на виду, може мати до 10 тисяч зорових контактів за день. Вона працює завжди, коли автомобіль знаходиться в русі. По-третє, це ефективно і довговічно. Правильно підібрані матеріали подовжують терміни експлуатації.

Хочете вкласти гроші в рекламу, але ще не визначилися, який вид обрати? Робіть вибір на користь автомобільної!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: