Ford Focus - Обклеювання автомобіля червоною матовою плівкою Arlon Red Aluminium 619 -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Ford Focus – Обклеювання автомобіля червоною матовою плівкою Arlon Red Aluminium 619
Ford Focus - Обклеювання автомобіля червоною матовою плівкою Arlon Red Aluminium
13.11.2022

Хотіли б вам продемонструвати черговий наш проект з обклеювання автомобіля вінілової плівкою. На цей раз нам дістався хетчбек Ford Focus, в червоному кольорі. Власник не захотів кардинально міняти колір, тому з підбірника плівок вибрав схожий з оригіналом колір тільки матовий Arlon Red Aluminium 619.

Перш ніж приступити до обклеювання автомобіля, нами була виконана підготовка. Лакофарбове покриття було не в ідеальному стані, однак і не в зовсім поганому – вм’ятини і відколи були зашпакльовували і затерті, після чого тільки можна було приступати до обклеювання плівкою.

Для того що б автомобіль виглядав більш привабливо, дах автомобіля, декоративні хромовані вставки на радіаторних гратах і двері багажника, а також дверні ручки були обклеєні чорною матовою плівкою.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: