Ford Focus 3 ( 2013 ) - Встановлення штатної магнітоли RoadRover і камери заднього виду -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Ford Focus 3 ( 2013 ) – Встановлення штатної магнітоли RoadRover і камери заднього виду
Ford Focus 3 ( 2013 ) - Встановлення штатної магнітоли RoadRover і камери заднього виду
13.11.2022
Пару тижнів тому, до нас звернувся власник автомобіля Ford Focus 3 2013 року випуску, із завданням підібрати і встановити йому штатну магнітолу. Крім цього стояло завдання, щоб магнітола мала вихід в інтернет, і мала можливість підключення камери заднього виду.
На сьогоднішній день на ринку представлено досить велика кількість, замінників головних пристроїв, які відрізняються між собою не тільки ціною, але і якістю. Разом з клієнтом ми зупинили свій вибір на магнітолі виробника RoadRover. У надійності штатних магнітол цього виробника ми вже переконувалися не раз, та й всі необхідні клієнту функції в ній присутні.У цьому головному пристрої, є і вбудована GPS навігація, і можливість перегляду відео, телебачення, можливість прослуховувати музику (причому як з CD / DVD диска, так і з USB – флешки). Так, як стояло завдання виходу в інтернет, ми підключили до магнітоли USB 3G модем з мобільним оператором Київстар. Також була підключена штатна камера заднього виду в плафон підсвічування номерного знака.

І ми і клієнт результатом роботи залишилися дуже задоволені. Магнітола, не тільки розширила функціонал автомобіля, а й покращила його інтер’єр .

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: