Ford F150 - Покриття авто фарбою підвищеної стійкості RAPTOR™. Захисна фарба для OFF-Road -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Ford F150 – Покриття авто фарбою підвищеної стійкості RAPTOR™. Захисна фарба для OFF-Road
Ford F150 - Покриття авто фарбою підвищеної стійкості RAPTOR™. Захисна фарба для OFF-Road
15.11.2022

Пропоную вам разом зі мною розібратись, що ж таке “Raptor”. Яким би акуратним не був водій, хоча б дрібні дефекти на авто у вигляді сколів або подряпин рано чи пізно утворюються. На щастя, запобігти цьому можна, використовуючи спеціальне захисне покриття для свого автомобіля. Для цього можна застосовувати відповідне поліуретанове речовина – фарбу Raptor. У чому ж основна перевага фарби?

В цілому, можна виділити такі основні переваги цього захисного покриття:

відмінно протистоїть агресивному впливу більшості хімічних елементів;
захищає кузов машини від впливу сонячних і ультрафіолетових променів;
колір не вигоряє;
легко і просто очищається від бруду і пилу;
служить хорошим шумоізоляційним матеріалом;
поглинає вібрації;
захищає машину від корозії.

Але разом з тим слід взяти до уваги і такий факт: поверхня авто стає матовою і горбистою. Виправити це неможливо, так як полірування і покриття лаком в такому випадку не рекомендується. Виглядає машина після фарбування “Raptor” незвично.

На основі всього вищесказаного можна впевнено сказати: таке покриття для авто забезпечує повний захист практично від будь-якого негативного впливу. Процес обробки під силу практично кожному автовласнику і не вимагає занадто великих матеріальних витрат. Якщо ж порівняти вартість набору з послугами фарбування машини на СТО, то «Раптор» себе повністю окуповує.

Якщо вас цікавить захист вашого позашляховика, звертайтесь до авто студії “Гараж 23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: