Fiat Ducato - Доброчинність! Підготовка автомобіля швидкої медичної допомоги для сил АТО -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Fiat Ducato – Доброчинність! Підготовка автомобіля швидкої медичної допомоги для сил АТО
Fiat Ducato - Доброчинність! Підготовка автомобіля швидкої медичної допомоги для сил АТО
13.11.2022

За сприянням Конгресу українців Канади був куплений автомобіль швидкої медичної допомоги, щоб передати його на Донбас для вивезення поранених із зони АТО. Автомобіль придбали в Європі, не новий, він потребував незначного ремонту і модернізації, за що ми із задоволенням взялися.

Саме головне і необхідне в тих умовах, в яких буде експлуатуватися автомобіль це прохідність. Ми зробили невеликий ліфтинг, тобто збільшили кліренс автомобіля на 4см.

Нашими працівниками була перебрана проводка автомобіля, зроблено освітлення, а також встановлені проблискові маячки. На боки і задні двері були наклеєні червоні хрести. Для того, щоб не було видно з вулиці салон і водія, передні вікна були затоновані.

Автомобіль робився в дуже стислі терміни, і відразу ж від нас відправився в зону проведення АТО. Всі роботи проводилися абсолютно безкоштовно. Висловлюємо також щиру подяку за допомогу «Бамбула Сервісу».

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: