BMW F30 (3-серія) – Поклейка автомобіля блакитною глянцевою плівкою Oracal -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW F30 (3-серія) – Поклейка автомобіля блакитною глянцевою плівкою Oracal
BMW F30 (3-серія) – Поклейка автомобіля блакитною глянцевою плівкою Oracal
14.11.2022

Як вам така плівка на авто? Ті хто «шарить» в BMW, напевно впізнають цей колір, він використовується в «М-ках» і зветься Laguna Seca Blue. Ми підібрали максимально подібну плівку в підбірниках компанії Oracal, замовили її, так як в Україні звичайно ж в наявності її не було, і за декілька тижнів прийнялись за роботу.

До речі, це BMW F30, яку пару місяців назад ми вже обклеювали плівкою, тоді чорною глянцевою. Поїздивши трошки, клієнт вирішив зробити автомобіль «яскравішим». Вся задумка автомобільних плівок, як раз в тому і полягає, що за пару днів і відносно не великий бюджет ви маєте зовні новеньке авто, яке відповідає вашому теперішньому стилю чи настрою!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: