BMW F10 2012 (5-я серія) - Поклейка антигравійної плівки на оптику, бампер, частину капота та корпуса дзеркал -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW F10 2012 (5-я серія) – Поклейка антигравійної плівки на оптику, бампер, частину капота та корпуса дзеркал
BMW F10 2012 (5-я серія) - Поклейка елементів авто антигравійною плівкою
13.11.2022

Нова BMW F10 2012 випуску днями виїхала з нашої авто студії заклеєна антигравійною (захисної) плівкою Venture Shield. Автомобіль був пригнаний до нас відразу з салону і стан кузова був ідеальним – таким би його хотів бачити власник через роки їзди на ній.

На даний автомобіль були нанесені стандартні викройки антигравійної (захисної плівки) виробника Venture Shield на оптику, частину передніх крил, бампер, частину капота, корпуси дзеркал і місце під ручками. Завдяки цій плівці, лакофарбове покриття автомобіля тепер надійно захищене від випадкових відколів і подряпин від каменів, що вилітають з-під коліс автомобіля, що рухається попереду.

Оскільки автомобіль білого кольору, антигравійна плівка Venture Shield була вибрана не випадково. Вона не вигоряє і не жовтіє на сонці на відміну від більш дешевих аналогів, які нам доводилося бачити. Наявність захисної плівки на даному автомобілі може побачити тільки той, хто знає, що вона там є.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: