BMW 5 Gran Turismo 530d X-drive - Обклеювання антигравійною плівкою -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW 5 Gran Turismo 530d X-drive – Обклеювання антигравійною плівкою
BMW 5 Gran Turismo 530d X-drive - Обклеювання антигравійною плівкою
13.11.2022

Антигравійна захисна плівка наноситься на автомобіль, для того, що б уникнути появи сколів і подряпин, на лакофарбовому покритті, які утворюються в процесі їзди.

Найчастіше такі сколи й подряпини утворюються в процесі їзди по трасах, а гравій з-під коліс автомобіля, що їде попереду, потрапляє в першу чергу в передню частину автомобіля. Це зрозумів і власник автомобіля BMW 5 Gran Turismo після 2-х років їзди. На капоті і передньому бампері вже були присутні незначні сколи, але що б запобігти збільшенню їх кількості, власник прийняв рішення обклеїти перед автомобіля антигравійною захисною плівкою.

Нашими працівниками, була нанесена плівка на передній бампер, всю передню оптику, частину капота і частину крил, корпуси дзеркал, а також під ручками відкривання дверей. Додатково захисна антигравійна плівка була також нанесена на полку заднього бамперу.

Їзда швидкісними трасами тепер не буде наносити шкоду лакофарбовому покриттю цього автомобіля.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: