Audi A6 - Обклеювання автомобіля плівкою «Рожевий перламутр» від Hexis для компанії Mary Kay. Ювілейний 20-й автомобіль! -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Audi A6 – Обклеювання автомобіля плівкою «Рожевий перламутр» від Hexis для компанії Mary Kay. Ювілейний 20-й автомобіль!
Audi A6 - Обклеювання автомобіля плівкою «Рожевий перламутр» від Hexis
13.11.2022
Ще в 2012 році нашої авто студією був укладений контракт з компанією «Ніко-Захід», про те, що всі корпоративні автомобілі для компанії Mary Kay обклеюємо автомобільною плівкою ми. І ось за 3 роки представляємо вам вже ювілейний 20-й автомобіль, обклеєний нами для цієї всесвітньо відомої компанії!

Не так давно, коли автомобільні плівки ще не були настільки популярні, компанії Mary Kay доводилося повністю перефарбовувати автомобіль, що тягло за собою набагато більші витрати, і незручності. Та й у випадку, якщо автомобіль необхідно буде продати, згідно корпоративної етики залишатися в цьому кольорі він не може. Автомобільна плівка – вирішує всі ці проблеми. Вона обходитися за ціною набагато дешевше повного перефарбовування автомобіля, по часу клеїться швидше, і виглядає просто неперевершено. У разі необхідності, легко демонтується, зберігаючи при цьому цілим і неушкодженим рідне лакофарбове покриття автомобіля!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: