Audi A5 – Обклеювання автомобільною плівкою Hexis білий Ultra Metallic -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Audi A5 – Обклеювання автомобільною плівкою Hexis білий Ultra Metallic
Audi A5 – Обклеювання автомобільною плівкою Hexis білий Ultra Metallic
13.11.2022

Черговий красивий автомобіль покинув наш бокс на цьому тижні. Audi A5 сам по собі гарний автомобіль і білий колір йому пасує, але стоковий білий колір сам по собі не дуже цікавий, тому господиня даного авто попросила нас не міняючи концепції автомобіля освіжити його і надати йому родзинку.

Плівка Hexis «білий ультраметалік» саме те, що потрібно в даній ситуації. Поки машина стоїть в тіні, вона ні чим не відрізняється від інших білих автомобілів, але як тільки на неї потрапляють сонячні промені – вона починає переливатися і блискати. Загалом, виглядає дуже ефектно – саме те, що і було потрібно в даній ситуації.

Крім «родзинки» – декоративної функції, автоплівка також буде виступати захистом оригінального лакофарбового покриття. У разі виникнення пошкоджень, вона легко демонтується, і наноситися нова. Загалом, знявши плівку після кількох років експлуатації автомобіля, він буде виглядати таким же новим, як і в автосалоні.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: