Тонування автомобіля атермальними та металізованими плівками. Тонування вікон і фар автомобіля у м.Львів

 
Поклеєна тонувальна плівка на вікна автомобіля

Процес тонування автомобіля - це нанесення на скло спеціальної плівки для того, щоб додати автомобілю, як естетичної краси, так і для того,щоб отримати додаткові функціональні особливості. Тонування автомобільного скла, одна з найважливіших речей, яку слід зробити після придбання автомобіля. Дуже важливо, щоб тонування автомобіля проводили хорошою плівкою, ну і звичайно ж кваліфіковані фахівці.
 

Функції та особливості тонувальної автомобільної плівки:
 

 • Тонувальна плівка надає вашому автомобілю неперевершений зовнішній вигляд, а також приховує Вас від цікавих поглядів перехожих.
 • Тонування автомобільного скла захищає салон від вигорання, а Вас та ваших пасажирів від теплового дискомфорту. У зимовий час затоновані автомобільні вікна утримують тепло в салоні.
 • Тоновані автомобільні вікна знижують напругу з очей водія, викликану випромінюванням сонця.
 • Тонування зміцнює скло. При виникненні ДТП тонувальна плівка не дає осколкам вибитого скла завдати шкоди водієві і пасажирам. Також плівка трохи ускладнить грабіжникам процес проникнення в автомобіль.
 • Зниження витрат, пов'язаних з обслуговуванням автомобільного кондиціонера або ж клімат контролю.
 • Тонування перешкоджає проникненню в салон автомобіля 99% ультрафіолету, який вважається, шкідливим для шкіри людини.
 • Тонувальна плівка затемнює відблиски фар автомобілів, що їдуть позаду.
 • Тонований автомобіль має ефект односторонньої видимості, і захищає ваше приватне життя від сторонніх поглядів. Більш того, автомобільна тонувальна плівка, дає можливість зміни резонансної частоти скла - це захищає від зовнішнього прослуховування.

 

 


Взірці автомобільної тонувальної плівки 

В процесі тонування автомобіля ми користуємося тільки американськими плівками перміум класу. Для роботи ми не використовуємо звичайну тонувальну плівку, яка має властивості вигоряти приблизно за 2 роки експлуатації. Тонування автомобільного скла виконується керамічною або металізованою плівкою. В процесі роботи використовується інструмент американського виробництва, в руках умілих майстрів з великим досвідом роботи.
 
Затонувати автомобіль можна плівками різної світло-пропускної здатності. Досить часто до нас звертаються клієнти із завданням затонувати передні вікна більш світлою плівкою (як її ще називають Євротонування), а задніх вікон навпаки темною, для комфорту пасажирів. Тонування лобового скла, здійснюється світлою тонувальною плівкою, для безпечної експлуатації автомобіля в темний час доби, а також, щоб не мати проблем при їзді по європейських дорогах.
 
Як показує практика, на відміну від минулих років, темними плівками в основному проводитися тонування комерційного транспорту. Сьогодні більш актуальна, так сказати в тренді, світла тонувальна плівка, яка не ускладнює огляд, а всього лише затемняє салон. Навіть, незважаючи на легкий рівень затемнення, плівка володіє спеціальною системою фільтрації сонячного світла, а також технічними характеристиками, притаманними темним плівкам.
 

Рівні світлопропускання тонувальної плівки
 

Дуже важливо проводити тонування автомобіля на правильному сервісі в кваліфікованих фахівців, адже неправильно нанесена тонувальна плівка, створить дискомфорт, у процесі експлуатації автомобіля. Враховуючи той факт, що США на сьогодні продовжує утримувати лідируючі позиції в сфері виготовлення тонувальних плівок, ми рекомендуємо обклеювати автомобіль саме плівками їх виробництва. Виходячи з дешевизни китайських і корейських плівок, дуже багато майстрів купують їх і видають за брендові - тому будьте пильні і остерігайтеся підробок!
 
Дешева, неякісна тонувальна плівка погіршує огляд вдень і в темний час доби, поступово погіршує зір, після декількох років експлуатації тріскається і місцями вигорає! Звертаємо вашу увагу на те, що хороша якісна тонувальна плівка не може коштувати дешево!
 

 
Ми пропонуємо:
 • Повне та часткове тонування автомобіля металізованими плівками 3M або LLumar;
 • Тонування лобового скла та вікон автомобіля атермальною (теплозахисною) плівкою 3M Crystalline;
 • Бронювання скла автомобіля зміцнювальною (антивандальною) плівкою;
 • Тонування автомобільних фар, стопів і габаритів плівкою;
 • Розтонування вікон автомобіля.

 

Приклади робіт:
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.24 [68 Голоса (ів)]